GERMİ METAL SANAYİ HİZMETLERİMİZ

Metal ürünler portföyünde sizler için her türde hammadde ve üretim işlerini yaparak, siz müşterilerimizin en ekonomik şekilde en kaliteli hizmete ulaşmasını sağlıyoruz.

Sıcak Çelik Dövme

Mekanik pres, vidalı friksiyon presler, hidrolik presler, tekyönlü darbeli havalı çekiçlerden oluşan üretim hatlarımızda bir çok ölçüde çelik dövme teknolojisi ile sizler için parça üretmekteyiz.

Talaşlı İmalat

CNC makinalarda üretim, ölçüsel hassasiyeti olan yüzeylerde ve ürünlerde mikron seviyesinde işleme toleransı ile talaşlı imalat prosesi yapılmakta ve müşterilerimize iletmekteyiz.

Kalıp İşlemleri

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, yetiştirdiğimiz personelimiz, kalite politikamız ve simülasyon programlarıyla sürekli kalitedeki artışımız farklı projelerin ve siz müşterilerimizin geniş ürün yelpazesi oluşmasına sebep olmuştur.

Kumlama

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve en doğru yüzey işlem çözümleri bir arada sunuyoruz.

Isıl İşlem

Üretilen dövme parçalarının yüksek sıcaklıktan özel tasarımlı kontrollü soğutma sandıkları ile soğutma ve gerilim giderme işlemleri gerçekleştirerek sizlere Isıl İşlem hizmetimizi sunuyoruz.

Testere – Kesim

Tarafımıza iletilen hammaddeleri siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her ölçüde titizlikle kesim işlemini yapıyoruz.